77. Chlapci v ruinách
Autor: Adolf Liebscher
(1857 Praha - 1919 Potštejn)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel, datace: 1882
Šířka: 14 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 25,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč