221. Podkarpatská Rus

Autor: Jan Malý
(1898 Praha - 1954)

signováno a datováno nezřetelně vpravo dole, adjustováno na kartonu
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1915
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: volně

Konec dražby: 14.07.2019 16:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč