223. Lodě v přístavu

Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)

signováno vlevo dole, malba zkrakelovaná
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 52 cm, rámování: 65 x 54 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 16:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč