Před chalupou

Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 40 x 50 cm

Konec dražby: 09.12.2020 22:15 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč