Děti u ohně

Autor: František Čermák
(1928 Křenovice - ?)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 111 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 22:45 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč