10. Žně

Autor: František Daněk-Sedláček
(1892 Praha - 1956 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno v blondelovém rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31 cm, výška: 25 cm, rámování: 40 x 45 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:04 SELČ

Zbývá: 12d 17h 18m 52s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč