196. Duo černých labutí
Autor: Dagmar Černá
(1923 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno 56/100, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 58 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.06.2022 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč