288. Labutě
Autor: Dagmar Černá
(1923 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 128/150, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 37 cm, výška: 58 cm, rámování: 84 x 60 cm
Konec dražby: 13.12.2018 22:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč