Duo černých labutí

Autor: Dagmar Černá
(1923 Praha)

Signováno vpravo dole, číslováno 15/100, nerámováno
Technika: litografie
Šířka: 38 cm, výška: 58 cm, rámování: volný grafický list
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 03.05.2021 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč