Zasněžená ulice

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 20 cm, výška: 24 cm, rámování: 47 x 38 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč