Pohled na Pražský hrad
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 34,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 57 x 47
Konec dražby: 08.04.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč