Pohled na Pražský Hrad

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč