Pohled na Pražský hrad

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo dole, zasleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 32,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 53 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.08.2020 22:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč