173. Pohled na Pražský hrad
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole, zasleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 32,5 cm, výška: 34,5 cm, rámování: 53 x 46 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.08.2020 22:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč