180. Pražský hrad od nábřeží

Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou i v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 34 cm, rámování: 67 x 49,5 cm

Konec dražby: 15.03.2023 21:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč