Michalská brána v Bratislavě
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
značeno vlevo dole pod grafikou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 25 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 56 x 46
Konec dražby: 05.03.2024 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč