289. Staré Město

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 58 x 52 cm

Konec dražby: 13.12.2018 22:56 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč