289. Staré Město
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 25 cm, výška: 34 cm, rámování: 58 x 52 cm
Konec dražby: 13.12.2018 22:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč