Pohled na Pražský hrad

Autor: Vladislav Röhling
(1878 Praha - 1949 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, signováno a razítkováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 34 cm, výška: 36 cm, rámování: 58 x 53 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.04.2020 22:36 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč