96. Svatováclavská kaple v katedrále Sv. Víta
Autor: Vladislav Röhling*
(1878 Praha - 1949 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 32,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 52,5 x 44 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.07.2021 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč