Chalupa

Autor: Jindřich Bubeníček
(1856 Kšely - 1935 Svratka)

signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1912
Šířka: 46 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 55 x 42,5 cm

Konec dražby: 22.07.2020 22:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč