Chalupa

Autor: Jindřich Bubeníček
(1856 Kšely - 1935 Svratka)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu přípis původní majitelky obrazu, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1921
Šířka: 35 cm, výška: 45 cm, rámování: 76 x 64 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč