27. Krajina s vodní plochou

Autor: Alois Bílek
(1887 - 1961)

signováno vpravo dole, pochází z majetku České spořitelny
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 96 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 19:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč