55. Portrét dívky
Autor: Alois Bílek
(1887 - 1961)
signováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 70 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 19:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč