Rozbřesk nad městem

Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)

Signováno a datováno vlevo dole, číslováno 119/200, volný grafický list
Technika: linoryt, datace: 1997
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 07.06.2021 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč