208. Ústí nad Labem
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1981
Šířka: 34 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list 30 x 42 cm
Konec dražby: 13.05.2024 21:09 SELČ
Zbývá: 10d 0h 46m 17s
Vyvolávací cena: 400 Kč