342. Setkání
Autor: Miroslav Houra
(1933 - 2006)
volný list, signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole tužku napsáno autor. tisk
Technika: litografie
Šířka: 60 cm, výška: 45,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 21:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč