154. Zimní krajina
Autor: Hjalmar Rönnbäck
(1896 - 1984 Švedsko)
signováno a datováno vpravo dole, na revesu článek o autorovi
Technika: olej na malířské desce, datace: 1945
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 49 cm
Konec dražby: 09.12.2020 20:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč