4. Kytice hvozdíků

Autor: Jožka Ryšavá
(1911 Kožlí - 1971 Vyžlovka)

signováno vpravo nahoře, původní blondel rám
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 77,5 cm, rámování: 96 x 120 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.09.2019 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč