Mraky nad kopcem

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, pravost potvrzena synem autora a pod katalogovým číslem 9525 zapsáno do soupisu děl autora, rámováno v původním autorském rámu. Certifikát originality díla přiložen.
Technika: olej na plátně, datace: 1943
Šířka: 60 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 77 cm

Konec dražby: 11.07.2022 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč