Dívka

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

vlevo dole číslováno 16/40, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 32 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 42 x 51 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 10.10.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč