113. Ležící akt
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno vlevo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno v blondel rámu.
Technika: ofset
Šířka: 40,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 54 x 63 cm
Konec dražby: 11.10.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč