Dva ptáčci
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 34 x 35 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč