13. Dívka s ptáčkem
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 2/40, paspartováno, zaskleno, certifikát pravosti díla přiložen
Technika: litografie na kartonu, datace: 1987
Šířka: 20 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 50,5 x 35
Stav: vynikající
Odhadní cena: 4 500 - 6 500 Kč
Konec dražby: 05.12.2017 18:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 900 Kč