138. Ptáčci
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: dřevoryt
Šířka: 9,5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 28,5 x 25,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč