15. Dívka z profilu
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 18/40 vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 15,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 42 x 34 cm
Konec dražby: 23.08.2023 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč