Ex libris
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zasklenoa rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 30,5 x 25,5 cm
Konec dražby: 15.05.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč