169. Vzpomínka na Karla
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno uprostřed vpravo, zasklené, rámované
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 25 x 20
Konec dražby: 10.01.2023 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč