176. Žena s ptáčkem
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 31 x 25 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč