Žena s ptáčkem

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: litografie, datace: 1989
Šířka: 20 cm, výška: 26 cm, rámování: 31 x 25 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč