18. Dívčí akt
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 38 x 30 cm
Konec dražby: 03.05.2021 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč