18. Dívčí akt

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Signováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 11 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 38 x 30 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:11 SELČ

Zbývá: 22d 22h 39m 8s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč