2. Pějící ptáček

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 46 x 36 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:01 SEČ

Zbývá: 8d 19h 49m 44s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč