23. Květina ve váze
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno tužkou vpravo dole, v tisku signováno vlevo dole, číslováno tužkou vlevo dole 23/34, paspartováno, zaskleno
Technika: suchá jehla
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 36 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.11.2019 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč