Dívka s ptáčkem

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno a rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1984
Šířka: 29 cm, výška: 25 cm, rámování: 42 x 46 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:16 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč