28. Akt dívky
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 38/150, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 26 x 18,5 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč