Akt dívky

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno vpravo dole tužkou, vlevo číslováno 38/150, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 26 x 18,5 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč