29. Zátiší

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek ČFVU, přípis na plátně a katalogové zařazení: č.5142, rámováno v ručně řezaném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1964
Šířka: 31 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 36,5 x 42,5 cm

Konec dražby: 10.05.2021 20:18 SELČ

Zbývá: 29d 23h 47m 41s

Vyvolávací cena: 7 500 Kč