302. Akt ženy
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
nesignováno, na reversu popis
Technika: linoryt
Šířka: 9 cm, výška: 17,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 17:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč