Večer u rybníka

Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Šířka: 41 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 58 cm
Technika: olej na plátně

Konec dražby: 21.10.2019 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč