6. Zatiší
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno nahoře vpravo, datováno 45, zaskleno, novější rám
Technika: olej na kartonu, datace: 1945
Šířka: 47 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 70 x 45 cm
Konec dražby: 26.09.2017 18:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 39 000 Kč