61. Dívka s ptáčkem
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
Přisouzeno autorovi, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: linoryt
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 48 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.06.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč