81. Zátiší
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, číslováno 4/5 vlevo dole
Technika: suchá jehla, datace: 1944
Šířka: 17,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 43 x 30 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:48 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč