82. Ex Libris
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole v tisku, na reversu přípis, rámováno.
Technika: dřevoryt
Šířka: 15 cm, výška: 10 cm, rámování: 14 x 19 cm
Konec dražby: 06.04.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč