95. Dívčí akt
Autor: Ota Janeček
(1919 Pardubičky - 1996 Praha)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 28 cm, výška: 75 cm, rámování: 96 x 47,5
Konec dražby: 12.04.2023 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč